Messi of Ronaldo? Voor Di Maria is er geen discussie mogelijk
In een interview met Infobae gaf Angel Di Maria zijn mening over het eeuwige debat “Messi of Ronaldo”.
Voor de Argentijnse international, wereldkampioen in 2022, is het antwoord heel duidelijk: zijn landgenoot overtreft de Portugees. Het interview, dat woensdag werd gepubliceerd, richtte zich op Cristiano Ronaldo’s aankondiging eerder deze maand dat hij de grootste speler in de geschiedenis is.
”Ik ben niet verbaasd, ik heb vier jaar met hem gespeeld,” zei Angel Di Maria, die met hem speelde bij Real Madrid. ”Het was altijd al zo. Hij deed altijd zulke uitspraken. Hij probeerde altijd de beste te zijn, maar goed, hij is gewoon op het verkeerde moment geboren, omdat een andere speler door een toverstaf is geraakt. ”
Er valt niet echt veel te discussiëren voor de Argentijn die nu uitkomt voor Benfica: “De realiteit wordt weerspiegeld in de cijfers. De een heeft acht Ballon d’Or awards, de ander vijf. Dat is een heel groot verschil. Wereldkampioen zijn geweest is een ander groot verschil. En dan zie je het op het veld, Messi speelt alsof hij in zijn eigen achtertuin speelt. Voor mij is Leo de beste ter wereld en de beste in de geschiedenis, zonder twijfel.”
(Axel Daillet - L'Équipe - with Tagtik and DC/Pic: L'Equipe)