Tagtik

TAGTIK NEWS - TO THE POINT

Kremlin antwoordt scherp op uitnodiging van Zelensky

doorHerman Louis
|
15 May 2025 15h10
wit en rood schip op zee overdag
© Unsplash

Het is inmiddels bekend dat de Russische president Vladimir Poetin geen plannen heeft om naar Istanboel (Turkije) te gaan voor de vredesbesprekingen tussen Oekraïners en Russen.

“Nee, er is momenteel niets gepland”, zo zei Dmitri Peskov, de woordvoerder van de Russische president Vladimir Poetin, tijdens zijn dagelijkse persconferentie. Deze uitspraak werd ook niet verder toegelicht.

Bovendien zei de Russische minister van Buitenlandse Zaken Sergei Lavrov dat de Oekraïense president Volodymyr Zelensky “zielig” is omdat hij zijn Russische ambtgenoot heeft gevraagd om persoonlijk naar Istanboel te komen. “Zelensky eiste dat Poetin persoonlijk zou komen. Wel dat is gewoon zielig”, benadrukte hij tijdens een toespraak voor diplomaten in Moskou.

(HL with Manon Pierre - Source: 20 Minutes - Picture: ©Unsplash)

LAATSTE NIEUWS

Paul Stanley
20/01/2026 10h00
door Stéphane Soupart

Geboren op 20 januari: Paul Stanley (KISS), die de make-up voortaan heeft afgezworen

Tucker Zimmerman
18/01/2026 16h30

RIP: Tucker Zimmerman overlijdt op 84-jarige leeftijd

Paul Young
17/01/2026 11h00
door Stéphane Soupart

Geboren op 17 januari: Paul Young, de koning van de romantische ballades

Sade
16/01/2026 10h00
door Céline Massart

Geboren op 16 januari: Sade, de discrete parel van de Britse soulmuziek

Lydia Lunch & Marc Urtado
15/01/2026 12h30

Het Cactus Muziekcentrum opent het seizoen 2026 met een mix van iconen en het beste van het vlakke land

Blixa Bargeld
12/01/2026 10h00
door Stéphane Soupart

Geboren op 12 januari: de onvermoeibare Blixa Bargeld (Einstuerzende Neubauten)