Tagtik

TAGTIK NEWS - TO THE POINT

Musk moet leveringen Cybertruck stoppen omdat onderdelen van voertuigen vallen

doorPatrick Powell
|
18 Mar 2025 15h00
ingeschakelde Tesla-autonavigatie
© Unsplash

Elon Musk, CEO van Tesla, is gedwongen om de productie van de Cybertruck te stoppen vanwege een groot veiligheidsprobleem.

Ondanks dat het voertuig wordt gepromoot als "onverwoestbaar," hebben verschillende eigenaren gemeld dat metalen panelen van hun voertuigen vallen.

In meerdere berichten gedeeld op X en de website van de Cybertruck Owners Club vertelden klanten dat vertegenwoordigers van Tesla op de hoogte waren gebracht van het defect, en dat de leveringen zijn opgeschort in afwachting van een inspectie.

Sinds zijn lancering heeft de Cybertruck aanzienlijke problemen ondervonden, waaronder een defect gaspedaal dat kon vastlopen. Vorig jaar leidde dat tot het terugroepen van 4.000 voertuigen.

Op sociale media hebben talrijke Cybertruck-eigenaars aangetoond hoe gemakkelijk de buitenpanelen van het voertuig losraken.

(PP with QG - Source: The Daily Mail - Picture: © Unsplash)

LAATSTE NIEUWS

Paul Stanley
20/01/2026 10h00
door Stéphane Soupart

Geboren op 20 januari: Paul Stanley (KISS), die de make-up voortaan heeft afgezworen

Tucker Zimmerman
18/01/2026 16h30

RIP: Tucker Zimmerman overlijdt op 84-jarige leeftijd

Paul Young
17/01/2026 11h00
door Stéphane Soupart

Geboren op 17 januari: Paul Young, de koning van de romantische ballades

Sade
16/01/2026 10h00
door Céline Massart

Geboren op 16 januari: Sade, de discrete parel van de Britse soulmuziek

Lydia Lunch & Marc Urtado
15/01/2026 12h30

Het Cactus Muziekcentrum opent het seizoen 2026 met een mix van iconen en het beste van het vlakke land

Blixa Bargeld
12/01/2026 10h00
door Stéphane Soupart

Geboren op 12 januari: de onvermoeibare Blixa Bargeld (Einstuerzende Neubauten)