
Al 25 jaar gaat HR-dienstverlener Randstad via een bevraging op zoek naar de aantrekkelijkste privéwerkgevers in België.
En zo kwam de farmasector in België al 23 op 25 keer op de eerste plek terecht. Maar dit jaar niet!
Voor het eerst sinds 2009 is de farmasector immers niet de aantrekkelijkste sector om in te werken in België. De luchtvaartsector wordt voortaan door het meeste Belgen gekozen als aantrekkelijkste sector om in te werken.
De 12.000 respondenten kregen allerlei bedrijven uit verschillende sectoren voorgeschoteld en in het geval van luchtvaartbedrijven antwoordde bijna de helft van de bevraagden (47,4 procent) met gemiddeld een 4 op 5 of meer op de vraag ‘zou u graag voor dit bedrijf werken?’. Zo meldt Randstad.
"Reizen doet dromen en jobs als piloot of steward(ess) blijven tot de verbeelding spreken. Nu de luchtvaart zich goed herpakt heeft (na de coronapandemie, red.) , zie je dan ook dat die nog gestegen is", verklaart Wim Van der Linden, woordvoerder van Randstad.
Farmaceutica staat op de tweede plaats en de media vervolledigt de top 3 van aantrekkelijkste privéwerkgevers in België. Hightech en IT/consultancy staan respectievelijk op 4 en 5.
(SR - Bron: Randstad - Illustratie: ©Unsplash)






Snelkoppelingen